110 TL bedelinde oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu

Her hafta fiyatsız bir oyun sunan Epic Games bu hafta da kullanıcıları keyifli edecek yeni fiyatsız oyununu duyurdu. 110 TL bedelindeki oyun kısa müddetliğine oyun severlere fiyatsız olarak sunulacak.

Epic Games Store uzun müddettir her hafta fiyatsız oyun kampanyasını devam ettiriyor. Yılbaşına özel 15 oyun kampanyası da yapılmıştı. Bu kapsamda birbirinden ilgi alımlı oyunlar sunan Epic, artık de sevilen bir oyunu kısa müddetliğine fiyatsız yaptı.

110 TL bedelinde oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu

Bedeli 110 TL olan Gods Will Fall oyununu bu hafta parasız olarak sunuluyor. Oyun Epic’in web sitesinde oyun şu biçimde açıklanıyor: “Tanrıların insanlık üzerindeki eziyetli idaresi binlerce yıldır devam ediyor. Zulüm ve ıstırap üzerine eğilmiş, her erkek, bayan ve çocuktan adanan bir bağlılık yemini ve kör tapınma ile hizmet edilmesini talep ediyorlar. İlahların iradesine boyun eğmeyenleri; yavaş ve acımasız bir mevt bekliyor. Rablerin insanlık üzerindeki hakimiyetini kırmak için çaresiz durumda olan gözü pek bir savaşçı teşebbüslerde bulunuyor. İlahların saltanatının gaddarlığına çok uzun müddet maruz kalmış ve bir kılıç kuşanabilen her erkek, bayan, hayatta kalan 8 Kelt klanını oluşturmaya başlıyor. Yaşayan dehşetli canavar ve minyon lejyonlarını ele geçirmeye çağırıyorlar. Alınan her kararla birlikte şahsî bir öykü ortaya çıkıyor. Başarılı olun ve efsanelerin doğduğunu görün. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir