Amazon’dan Türkiye’ye özel kampanya!

Amazon, Türkiye için özel çalışmalara süratle devam ediyor. Prime aboneliği Türkiye’ye özel fiyatlandırma ile sunan ve değişken dolar kuruna karşın uzun müddettir değişikliğe gitmeyen Amazon, Türk kullanıcıların geri dönüşlerini önemsiyor. Oyun bölümündeki ilgiyi tespit eden Amazon Türkiye, Gaming Store altında tüm oyuncu ekipmanlarını listelemeye karar verdi.

Oyun konsollarından kulaklıklara, masaüstü bilgisayarlardan klavyelere kadar binlerce eserin listelendiği Gaming Store alışveriş tecrübesini oyuncular nezdinde güzelleştirmeyi hedefliyor. HP, Samsung, MSI, Asus, Lenovo, Logitech, AOC, Philips, Corsair, SteelSeries üzere oyuncu ekipmanları üreten markalara ilişkin eserler; 28 Nisan-4 Mayıs tarihleri ortasında açılışa özel indirimlerle sunuluyor.

Amazon.com.tr Genel Müdürü Richard Marriott mevzu ile ilgili olarak paylaştığı açıklamada “Oyun oynamak çok daha geniş kapsamlı bir tecrübe ve Prime Gaming ile Prime müşterilerimize hali hazırda şahane avantajlar sunuyoruz. Yüzlerce oyuncu eserine kolaylıkla göz atabilecekleri ve kendi oyun kurulumları için ilham alabilecekleri kategorimizde rahat bir oyuncu koltuğu, mekanik bir klavye, daha süratli bir GPU, ambiyansı geliştirecek akıllı aydınlatmalar ve hatta Twitch’te yayın yapmaya başlamalarına yardımcı olacak bir profesyonel mikrofona kadar geniş bir seçkiden eserler sunuyoruz.” tabirlerine yer verdi.

Amazon Prime üyeliğinin avantajları nelerdir ?

Amazon.com.tr üzerinde alışveriş yaparken çeşitli avantajlara sahip olacağınız Prime üyeliği 30 gün fiyatsız deneme sonrasında 7.90 TL’den satın alınabiliyor. En az sipariş fiyatı olmaksızın fiyatsız ve süratli kargo fırsatının sunulduğu Prime üyeliği Prime Görüntü ile hafta sonu sinema keyfi yapmanıza imkan sunuyor.

Oyuncular tarafında ise League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile üzere oyunlar için içeriklere erişme avantajını yakalayan kullanıcılar, her ay fiyatsız oyunlara ve Twitch.tv kanalı aboneliğine sahip olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir