Android 12 Go alması muhtemelen uygun fiyatlı telefonlar!

Bilindiği üzere Google, Haziran ayında Android 12’yi onaylamış, fakat şirketin daha az süreç gücüne sahip düşük kaliteli akıllı telefonlar için tasarlanan yazılımın bir ‘Go Sürümü’nü ortaya çıkarması yakın vakte kadar sürmüştü.

Bilmeyenler için belirtmekte yarar var, Android 12 Go sürümü Android 12 işletim sisteminden pek çok özelliği miras alırken, akıcı bir kullanıcı deneyimi ve uzun kullanım müddetleri için farklı optimizasyonlar barındırıyor.

Hatta geçtiğimiz günlerde detaylı bir blog gönderisinde Google, yazılımının bu sürümünü nasıl geliştirdiği hakkında kimi detaylar vermişti. Blogda, daha süratli uygulama başlatmanın yanı sıra, Android 12 Go‘nun düşük kaliteli aygıtlarda pil ömrünü de uzatacağı belirtilmişti. Bu sürüm, hareketli ucuz telefon pazarlarına sahip bölgeler için bir nimet olabilir.

Artık akıllarda şu soru var; Hangi akıllı telefon modelleri Android 12 Go sürümü alacak? Şimdi hangi aygıtların Android 12 Go sürümünü alacağı resmiyet kazanmadı, lakin biz Teknolojioku olarak Android 12 Go alması beklenen uygun fiyatlı telefon modellerini, fiyat ve özellikleri ile birlikte sizler için bir ortaya getirdik. Artık de o modellerin hangileri olduklarına daima birlikte göz atalım.

Samsung Galaxy M22

Fiyat: 2.976,02 TL

Ekran Boyutu:
6.4 İnç

Dahili Depolama:
128 GB

Bellek (RAM):
4 GB

Batarya Kapasitesi:
5000 mAh

Çizgi Sayısı:
Çift Çizgi

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Takviyesi:
Var

realme C25

Fiyat: 2.498,02 TL

Ekran Boyutu:
6.5 İnç

Dahili Depolama:
64 GB

Bellek (RAM):
4 GB

Batarya Kapasitesi:
6000 mAh

Sınır Sayısı:
Çift Çizgi

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Takviyesi:
Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir