Daima Birlikte Anneler Günü Armağanınızı Seçiyoruz

Biliyoruz, annelerimize sevgimizi kanıtlamak için ikram koşul değil. Fakat hayatlarını kolaylaştıracak ya da renk katacak ince düşünülmüş bir armağana onlar da hayır diyemezler.

Teknolojik eserler de bunu yapmanın en pratik yollarını sunuyor aslında. Konut paklığında onlara yardımcı olabilecek robot süpürgeler ya da hareketli bir hayat şekline sahiplerse taşınabilir aksesuarlar…

Sıhhatine dair her türlü bilgiyi anında takip edebileceği akıllı saat: Samsung Galaxy Watch 3:

  • Fiyatı: 2149 TL

Samsung Tizen işletim sistemine sahip ve Android telefonlarla uyumlu olarak çalışabilen bu akıllı saat, annenizin ferdî sıhhat bilgilerini anlık olarak takip etmenisini sağlıyor. Günlük idman programlarını hatırlatabiliyor. Ayrıyeten telefonu eline almadan akıllı saat üzerinden sizlerle görüşebilir, gelen iletileri okuyabilir, karşılık verebilir. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı robot süpürge: ANKER Eufy RoboVac 35C

  • Fiyatı: 1749 TL

Tek şarj ile 100 dakika boyunca etrafın tozunu olabilen ve 24 W çekiş gücüne sahip olan Eufy robot süpürgenin paklık hudutlarını akıllı telefon uygulaması üzerinden belirlemek mümkün. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Kollarınızı yormayacak kadar hafif olan, yüksek buhar basıncına sahip ütü: Philips Azur

  • Fiyatı: 649 TL

Olağanda buharlı ütülerin fazlası ile ağır olması, ütü yaparken yorulmalara neden olabilir. Yalnızca 1,6 kilogramlık tartısı ile Philips Azur’un bu bahiste olumlu yorumlar aldığını söylemek gerek. Hem annenizin hem de ona takviye olurken sizin daha az yorulmanız için esere buradan ulaşabilirsiniz.

Rahatlıkla temizlenebilen filtreye sahip kahve makinesi: BOSCH TKA

  • Fiyat: 449 TL

Birebir anda 15 fincanlık kahve yapabilen Bosch TKA kahve makinesi, kolay temizlenebilir filtresi ile dikkat çekiyor. Tıpkı vakitte aromalı kahveler de yapmam mümkün. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Çantalarında taşıyabilecekleri kaliteli bir kablosuz kulaklık: Philips TAT2205

  • Fiyatı: 379 TL

Su sıçralamalarına karşı güçlü olan Philips’in bu kulaklığı, fiyat performans açısından en ülkü seçeneklerden birisi. 6 mm’lik ses şoförü, annenizin hem gündelik gereksinimlerini karşılayabilir hem de uygun bir müzik tecrübesi sağlayabilir. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Şayet anneniz bilgisayar başında bir işe sahipse: Tıpkı anda 3 aygıta bağlanabilen kablosuz klavye LOGITECH K380

  • Fiyatı: 269 TL

Birebir anda 3 farklı aygıtı denetim edebilen bu klavye ile masa üzerindeki bilgisayar, tablet ve telefonda tüm yazışmaları yapmak mümkün. Böylelikle anneniz çalışırken tüm aygıtlara bağlanabiliyor. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Değerli anılarınızı içerisine koyup kendisine sürpriz yapabileceğiniz, iPhone girişli depolama ünitesi: Sandisk UFM 32 GB

  • Fiyatı: 189 TL

USB 3.0 takviyesi ile daha uzun ömürlü ve süratli bir kullanım vadeden bu USB bellek, anneniz ile hoş anılarınızı harici bir biçimde saklamanıza ve korumanıza imkan tanıyor. Ayrıyeten eseri iPhone ve iPad’e direkt takarak içerisindeki bilgileri görüntülemek mümkün. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Annenize her vakit ve her yerde ulaşabilin diye: SAMSUNG 10.000 mAh powerbank

  • Fiyatı: 119 TL

Type-C girişe sahip bu power bank ile tıpkı anda iki farklı aygıtı şarj etmek mümkün. Ayrıyeten metal alaşım gövdesi sayesinde uzun mühletler boyunca kullanılabilir. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir