Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları kaçmaz!

Her hafta yeni fiyatsız oyunlarla oyuncuları sevindiren Epic Games 9-16 Aralık tarihleri ortası için de oyuncuların yüzünü güldürecek kimi duyurular yaptı. Kelam konusu tarihler ortasında fiyatsız olarak oynanabilecek oyunların toplam fiyatı 120 TL.

Bu perşembeden itibaren Epic Games Store kullanıcıları akşam 19:00’dan 16 Aralık akşam 19:00’a kadar Godfall: Challenger Edition ve Prison Architect’i kadar fiyatsız talep edebilecekler.

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları kaçmaz!

Şirket resmi web sitesinde “Beğenilen Fire & Darkness genişletmesi ve Ağustos’taki fiyatsız Lightbringer güncellemesinin akabinde Godfall, Epic Games Store’a 9 Aralık’ta gelecek Challenger Edition ile çıtayı yükseltmeye hazırlanıyor!” sözlerine yer verdi.

Godfall: Challenger Edition heyecan verici özelliklerle ve hem yeni hem de eski oyuncular için ödüllerle ağzına kadar dolu. Pek çok marifet puanı ve oyun sonu ekipmanı ile gelen bir güçlendirme ile oyuncu düzeyinizi anında 0’dan 50’ye çıkarabilirsiniz. Oyun şu anda 69 TL’den satışa sunuluyor lakin 9 Aralık tarihinden itibaren fiyatsız olarak talep edilebilecek.

Prison Architect da fiyatsız olarak sunulacak bir başka oyun. Bir CEO tarafından görevlendirildiğiniz hapishanede birçok vazifeyle karşılaşıyorsunuz. Her oyuncu bir hapishanenin genel yönetiminden sorumlu tutuluyor. Hapishaneyi yönetim edemediğiniz durumlarda ise sonuçlarıyla yüzleşmeniz gerekiyor. Bu oyunları 9-16 Aralık tarihinde fiyatsız olarak edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.