Exxen aylık izlenme oranı açıklandı! İşte en çok izlenen program!

Türkiye’nin en başarılı televizyoncularından birisi olan Acun Ilıcalı, bildiğiniz gibi bir dijital platform olan Exxen‘i yıl başından itibaren izleyiciler ile buluşturdu. Türkiye’nin dijital platformu olarak lanse edilen Exxen, yayın hayatına başladığı günden bu yana fazlasıyla eleştirildi. Resmi sitesinin eksikliklerle dolu olması, içerik sayısının bir hayli sınırlı olması, içerisindeki dizilerin kalitesi ve hatta fiyatı ile tartışmalara sebep olan platformda işler biraz olsun rayına oturmuşa benziyor. Ortaya çıkan veriler, izlenme oranlarını gözler önüne sermiş durumda.

Exxen aylık izlenme oranı açıklandı! İşte en çok izlenen program!

Hiç şüphesiz ki yılın en önemli transferlerinden birisi kısa süre içerisinde popüler olmayı başaran komedyen Hasan Can Kaya olmuştu. YouTube üzerinden “Konuşanlar” isimli programı ile geniş kitlelere ulaşan Hasan Can Kaya, artık yoluna Exxen ile devam ediyor. Konuşanlar, 7 milyon izlenme ile platformun en çok seyredilen içeriği olmayı başarmış durumda.

İkinci sırada ise Tolgshow Filtresiz ismindeki bir başka komedi programı yer alıyor. Tolga Çevik’in başarılı içeriği ise 1.1 milyon kez izlenmiş. Üçüncü sırada ise Aleyna Tilki’nin başrolde olduğu İşte Bu Benim Masalım var. Dizinin izlenmesi ise 1 milyon olarak açıklandı. Exxen‘in aylık toplam izlenme sayısı ise 10.5 milyon olarak ifade edildi. Peki siz Exxen hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir