Fiyatsız Bilgi Kurtarma Programı: iBeesoft Free Veri Recovery

Bilgisayar ve internet teknolojilerinin yaygınlaşması ile yaşantımız dijital bir hale büründü. O denli ki artık en ferdî işlerimizden profesyonel yaşantımıza kadar her şeyi bilgisayar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Hal bu türlü olunca da data güvenliğimiz kritik bir hal almaya başladı. Beşerler, kullandıkları depolama ünitelerinde hem özel hem de profesyonel hayatlarının bir kopyasını tutuyorlar.

Fakat vakit zaman, bazen ufak bir dalgınlık bazense teknik arızalar nedeniyle bilgi kaybı yaşayabiliyoruz. İşte bu noktada, Windows PC’lerde kaybolan ya da silinen belgeleri geri getirmeye yarayan yazılımlar ön plana çıkıyor. Artık sizlere, bu üzere istenmeyen durumlarda yardımcınız olacak en düzgün fiyatsız bilgi kurtarma yazılımından bahsedeceğiz. Bu yazılım, “iBeesoft Free Veri Recovery”…

iBeesoft Free Veri Recovery, Windows 11 uyumluluğuyla öne çıkıyor

iBeesoft Free Veri Recovery’nin ön plana çıkan birinci özelliği, Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 11 ile tam bir ahenk içerisinde çalışıyor. Windows 11 için Fiyatsız Data Kurtarma Yazılımı bu özelliği sayesinde kaybolan ya da kazara sildiğiniz datalara ulaşmak, Windows 11’de de mümkün. Ayrıyeten bu yazılım üzerinden fotoğraflardan görüntülere, 1.000’den fazla silinmiş bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu da iBeesoft Free Veri Recovery’yi hem ferdî evraklarınız hem de profesyonel yaşantınızda kullandığınız belgeler için kullanabileceğiniz manasına geliyor. Kimi yazılımlar, bilgi kurtarma konusunda kısıtlamalarla doludur. Örneğin taşınabilir diskler ya da öbür depolama ünitelerinden bilgi kurtarmak zordur. iBeesoft Free Veri Recovery ise bu durumu ortadan kaldırıyor. Bu uygulamayı kullanarak sabit ya da taşınabilir diskler ile USB belleklerdeki bilgilerinizi kurtarabilirsiniz.

Rastgele bir sebepten dolayı silinmiş ya da kaybolmuş olan evraklar, bazen bozulabilirler. Bu durum, bilhassa de fotoğraf ve görüntü üzere evrak çeşitlerinde can sıkıcı olabilir. iBeesoft Free Veri Recovery’nin tesirli özelliklerinden bir tanesi de bu. Yazılım, kaybolan yahut silinen fotoğraf ile görüntülerin onarılmasına da imkan tanıyor.

iBeesoft Free Veri Recovery, 2 GB’ye kadar data kurtarma sürecini fiyatsız olarak yapabiliyor. Bu boyut, pek çok kullanıcı için en değerli bilgilerin kullanılabileceği manasına geliyor. Şayet bu kadar avantaj sunan özelliklere sahip fiyatsız bir bilgi kutarma yazılımı olan iBeesoft Free Veri Recovery ile tanışmak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir