Fiyatsız ve Reklamsız Taşınabilir Bilgi Yarışı: TRT Bil Bakalım

Taşınabilir oyunların her geçen gün artan popülerliğinin farkında olan TRT, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına keyifli vakit geçirebilecekleri yeni bir taşınabilir oyun yayınladı. “TRT Bil Bakalım” isimli taşınabilir oyunda hem tüm yarışmacılarla çaba edebiliyor, hem de yakınlarınız ile ortak oyun odaları kurabiliyorsunuz.

Coğrafya, bilim, tarih, spor, genel kültür, sinema/TV ve sanat olmak üzere 7 ana kategori ve daha pek çok alt kategori bulunan oyunda dilerseniz tek başınıza oynayarak müsabakadaki performansınıza nazaran puanlar toplayabilir ve bu puanlar ile liderlik tablosunda tepeyi zorlayabilirsiniz.

TRT Bil Bakalım’da hem tekil olarak hem de arkadaşlarınız ile oynayabiliyorsunuz

TRT Bil Bakalım’ı keyifli hale getiren en kıymetli özelliklerden biri de “Karşılıklı Oyun” modu. Bu mod ile kendi oyun odalarınızı oluşturabiliyor, dilediğiniz bireye odaya katılmak için davetiye gönderebiliyor, dilediğiniz 10 kişi ile karşılıklı olarak bilgilerinizi yarıştırabiliyorsunuz.

TRT Bil Bakalım’ı değerli bir uygulama haline getiren en kıymetli ayrıntılardan biri de büsbütün fiyatsız, reklamsız ve daima olarak güncellenen bir uygulama olması. Hem Apple Store hem de Play Store’da yayınlanan uygulamayı iOS aygıtınıza indirmek için buraya, Android aygıtınıza indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir