Görünüşe Nazaran Artık Apex Legends’ın Ejderhaları Var

Apex Legends

Apex Legends oyuna gelen büyük bir şeyle uğraşıyordu. O büyük şey artık gelmiş üzere görünüyor. Oyuncular, harita üzerinde dolanan ejderhaları duyduklarını ve gördüklerini söylüyorlar. Dönem 2 ile gelecek bir dünya aktifliğinin temelini atma ihtimali var.

Uçan ejderhalar oyunda ya da Apex Legends subredditine gönderilen ekranlarda görülebilir. Topluluk, onlara “Flyers” (uçanlar) ismini verdi ve bir adedini düşürürseniz biraz ganimet alabilirsiniz. Potansiyel olarak ilgili bir gelişme, haritanın dışındaki sularda dolaşan Leviathan da değerli ölçüde hareket etti. 

EA Play’de E3 2019’dan çabucak evvel piyasaya çıkan birinci dönem fragmanının en sonunda bir teaser olarak kertenkele gibisi dev bir göz gösterildi. Bu yaratıklar gösterilenden çok daha küçük, bu yüzden daha büyük bir aktifliğin habercisi olabilirler.

Apex Legends‘ın battle royale rakibi Fortnite, her döneme eşlik eden dünyayı değiştiren büyük etkinlikler ile tanındı. Şimdiye kadar Apex birebir şeyi yapmadı. Yeni bir dönem hala büyük değişiklikler getirebilir. Ortalarında dev bir ejderha olup olmadığını göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir