How I Met Your Mother dizisinin yıldızı otel odasında meyyit bulundu

Bizim Mesken dizisiyle tanınan ve How I Met Your Mother dizisinde de Ted karakterini seslendiren 65 yaşındaki Bob Saget otel odasında meyyit bulundu.

Saget, güldürü turnesi için ABD’nin Florida eyaletine bağlı Orlando kentine gitmişti. Kaldığı otel odasında meyyit bulunan oyuncunun üzücü haberi kısa müddette yayıldı. İhbar üzerine otele giden polis ve itfaiye takımları, ünlü oyuncuyu odasında hareketsiz bir halde yatarken buldu. Oyuncunun vefat durumuyla ilgili bir açıklama ise şimdi gelmedi.

Dedektiflerden yapılan birinci açıklamaya nazaran Saget’in mevtinde rastgele kuşkulu bir durum yok.

How I Met Your Mother dizisinin yıldızı otel odasında meyyit bulundu

Türkiye’de “Bizim Ev” ismiyle 1987-1995 yıllarında yayınlanan tanınan dizinin yıldızı 65 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bob Saget en çok How I Met Your Mother’da Ted’in çocuklarıyla konuştuğu sahneleri seslendiren kişi olarak biliniyordu. Ünlü oyuncunun vefat haberi kısa müddette herkesi üzdü.

17 Mayıs 1956’da Amerika’da doğan Robert “Bob” Lane Saget tıpkı vakitte bir stand-up komedyeniydi. Buna ek olarak müelliflik, direktörlük ve yapımcılığıyla da biliniyordu. Bizim Konut dizisinde aile babası rolüyle herkesin akıllarına kazınan oyuncu otel odasında meyyit bulundu. Bob Saget daha evvel America’s Funniest Home Videos üzere programların da sunuculuğunu yapmıştı. 2014 yılına kadar sevilerek izlenen How I Met Your Mother dizisinde de Ted Mosby karakterini seslendiriyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir