iPhone 14’ün Nasıl Görüneceği Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, iPhone 14 ailesi ile ilgili birtakım tezlerden bahsetmiştik. Bloomberg muharriri Mark Gurman tarafından ortaya atılan savlara nazaran Apple, iPhone 14 ailesi için çok radikal bir karar vermişti. Bu karara nazaran sonbaharda tanıtılması beklenen iPhone 14, çentik yerine delikli bir ekranla gelecekti.

Bağımsız geliştirici Jeff Grossman, Twitter hesabından paylaştığı bir imaj ile iPhone 14’ün nasıl görünebileceğini gözler önüne serdi. Özel bir duvar kağıdı aracılığıyla dikkat çeken bir işe imza atan Grossman, tahminen de iPhone 14’le daha şimdiden tanışmamızı sağladı. Pekala geliştiricinin argümanı gerçek olursa, iPhone 14 nasıl görünecek?

iPhone 14’ün tasarımı bu türlü olabilir

iPhone 14 ile tanışmamıza hala uzun bir müddet var. Fakat bu geliştiricinin paylaştığı görsel gerçek olursa, kullanıcılara epeyce büyük bir ekran alanının sunulabileceğini kesin olarak söyleyebiliriz. Tüketicilerin böylesi bir tasarımı benimseyip benimseyemeyeceklerini ise vakitle göreceğiz.

Bu ortada; Jeff Grossman, hazırladığı duvar kağıdını tüm takipçileriyle paylaştı. Bu duvar kağıdını indirip nispeten yeni bir iPhone’da kullanmaya çalışırsanız, iPhone 14’ün nasıl görünebileceğine dair daha somut bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bu tecrübesi yaşamak ise epeyce kolay. Çabucak alt kısımda yer alan duvar kağıdını indirin ve iPhone’unuzda kilitli ekran art planı olarak ayarlayın. Bunu yaparken imgeyi karşıt çevirin. Ekran kilidini açmadan telefonu karşıt çevirip manzaraya bakın. Karşınızda, iPhone 14’ün olası dizaynını görüyor olacaksınız…

iPhone 14 dizaynını görmek için kullanabileceğiniz duvar kağıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir