İşte uygun fiyatlı en uygun Oppo telefonlar!

Akıllı telefon kullanımı, dünya genelinde her geçen gün daha da artıyor. Elbette teknolojinin süratli ilerleyişi bu artışın en büyük etkeni. Çünkü günümüzde birçok şeyi telefonlarımız üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Kolay bir örnek verecek olursak, birçoğumuzun evvelden çekmecesinde bulundurduğu hesap makinaları artık yok, ajanda takvim kullananlarımızın sayısı azaldı, kamera ya da fotoğraf makinası kullanımı azıldı, kollarından saat taşıyan insan sayısı azaldı, elbette akıllı saatler ile saat kullanımı tekrar artacak üzere görünüyor.

Bu kolay örneklerin yanı sıra, fatura ödemelerimizi, para transferlerimizi, yatırımlarımızı, banka süreçlerimizi, internet alışverişlerimizi günümüzde akıllı telefonlarımız ile kolaylıkla yapabiliyoruz. Sinema, dizi, belgesel vb görüntüleri akıllı telefonlarımızdan izleyebiliyoruz. Verimlilik sağlayacak birçok değerli uygulamayı telefonlarımıza indirip faydalanabiliyoruz.

Lakin son vakitlerde döviz kurunun artması ile akıllı telefon fiyatlarında da artış görüldüğü bir gerçek. Fiyat/performans konusunda ise en savlı markalardan biri de Oppo. Biz de bu manada uygun fiyatlı en yeterli Oppo telefon modellerini sizler için bir ortaya getirdik.

İşte uygun fiyatlı en âlâ Oppo telefon modelleri!

Oppo Reno 3

Fiyat: 4.000,00 TL

Oppo Reno 3

Ekran Boyutu:
6.4 İnç

Dahili Depolama:
128 GB

Bellek (RAM):
8 GB

Batarya Kapasitesi:
4025 mAh

Çizgi Sayısı:
Tek Çizgi

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Dayanağı:
Var

Oppo Reno 4 Lite

Fiyat: 3.914,00 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir