Kim Kardashian toplumsal medyada hayranlarından reaksiyon aldı

Kim Kardashian her vakit farklı olaylarla isminden kelam ettirmeyi başarıyor. Lakin bu seferki pek olumlu bir olay değil. Kardashian eski eşi Kanye West’den ayrıldığından beri pek fazla şahısla gözükmüyordu. Fakat son devirlerde Saturday Night Live oyuncularından Pete Davidson ile el ele imajları sızmıştı.

Pete Davidson ile alakasını bâtın kapaklı yaşayan Kardashian kıskançlık krizine girerek yaptığı bir atılım ile reaksiyon topladı. Kardashian’ın sevgilisi Pete Davidson yılbaşı için Miley Cyrus ile program yapmıştı.

Kim Kardashian toplumsal medyasında hayranlarından reaksiyon aldı

Yaptıkları program sonucunda Kardashian’ın sevgilisi Pete Davidson kendi Instagram hesabı üzerinden Miley Cyrus ile fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Bu durum Kim Kardashian’ın canını sıkmış olacak ki, 41 yaşındaki Kardashian 28 yaşındaki sevgilisini kıskanarak Miley Cryus’u takip etmekten çıktı.

Miley Cyrus’un hayranlarının reaksiyonunu çeken atılım ortada bir aşk üçgeni olup olmadığı sorusunu akıllara getirdi. Pete Davidson daha evvel Ariana Grande üzere gibi isimlerle de sevgili olmuştu. O dereceki ünlü komedyen sevgilileri sayesinde ününe ün kattı diyebiliriz. Ruhsal sorunları olan 28 yaşındaki komedyenin 41 yaşındaki Kim Kardashian ile sevgilisi olması en başta hayranlar tarafından da garipsenmişti. Kardashian’ın Miley Cryrus’u sevgilisi ile çıktığı bir tatilde takip etmekten çıktığı da belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir