Kim milyoner olmak ister’de Fenerbahçe’yle dalga geçtiler!

Türkiye’nin en çok sevilen müsabaka programlarından biri Kim Milyoner Olmak İster’de şaşırtan bir soru ekranlara çıktı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarışta, yarışmacıya yöneltilen soru Fenerbahçe ile dalga geçiyordu.

Kelam konusu soruda “Galatasaray’ın Harika Kupa ve UEFA Kupası şampiyonluğu üzere başarılarıyla övünen arkadaşına daima “Biz de sizi 6-0 yendik” diyerek karşılık veren biri muhtemelen hangi grubu tutmaktadır?” tabirleri kullanıldı.

Kim milyoner olmak ister’de Fenerbahçe’yle dalga geçtiler!

Yarışmacıya yöneltilen soru kısa müddette toplumsal medyada yayıldı. Fenerbahçe hayranlarının kimileri tarafından reaksiyonla karşılaşan soru kimileri tarafından ise mizaha alındı. Kim Milyoner Olmak İster çeşitli bilgi soruları sunarak para mükafatı veren bir müsabaka, münasebetiyle Fenerbahçe ile dalga geçecek nitelikte bir sorunun sorulması izleyenleri şaşırttı.

ATV kanalından yayınlanan müsabaka yıllardır Türkiye’nin en beğenilen bilgi yarışlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Sunuculuğunu sırasıyla Selçuk Prosedür, Murat Yıldırım ve en son Kenan İmirzalıoğlu üzere isimler yaptı. Şu anda hala Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu müsabaka Türkiye’de en tanınan televizyon programları ortasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir