MIUI 13 Duvar Kağıtları yayınlandı! İndirin!

Xiaomi, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemcili Xiaomi 12 serisinin yanı sıra 28 Aralık’ta Çin’de en yeni arayüzü MIUI 13’ü piyasaya sürdü. MIUI 13, optimizasyon, zımnilik ve görsel değişiklikleri içeren birçok özellik ve iyileştirmeleri beraberinde getiriyor.

Birebir vakitte bu arayüzün resmi Xiaomi web sitesinde görünen yeni MIUI 13 Duvar Kağıtları koleksiyonuda yayınlandı. Artık sizlere aşağıdaki kontaktan MIUI 13’ün sıkıştırılmamış, tam çözünürlüklü duvar kağıtlarını indirebileceksiniz.

Bu duvar kağıtları rastgele bir akıllı telefona uygulanabilse de, muhtemelen onları aygıtınızın çözünürlüğüne nazaran kırpmanız gerekebilir.

MIUI 13 Duvar kağıtları kusursuz görünüyor

MIUI 13, çeşitli çözünürlüklerde tam 43 duvar kağıdı sunuyor, fakat birden fazla 2400 × 1230 çözünürlükte gelmekte Bu duvar kağıtları beş kategoriye ayrılıyor: Erimiş Cam, Kristalizasyon, Konçerto, Doğal Doku ve Kara Gobi.

MIUI 13 HD Duvar Kağıtları İndirme Teması

Kristalizasyon Duvar Kağıdı, MIUI grubu ve Beauty of Science (BOS) markası ortasındaki işbirliği ile yapılmıştır. Bu duvar kağıtları, oluşum sürecinde C vitamini ve sitrik asit üzere çeşitli kristallerin çeşitli biçimlerini ve değişimlerini gösteriyor.

MIUI 13 Duvar Kağıtları Önizlemeleri

Üstteki fotoğraflar sırf yepyeni imgelerin önizlemeleridir ve çözünürlükleri Yepyeni evraklardan %75 daha düşük kalitededir. MIUI 13 HD Duvar Kağıtlarını üstteki ilişkiden orjinal olarak indirebilirsiniz.

Bu harika duvar kağıtlarını nasıl buldunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir