Oyuncuların yeni buluşma noktası: Excalibur Clan

Nihayet oyun dünyasının nabzının büsbütün oyuncular tarafından tutulacağı ve oyun kültürünü doya doya yaşayacakları bir topluluk oluşuyor. Oyun tutkunlarının e-spora dair tüm gelişmelere ulaşabileceği, en yeni oyunlardan en yeni donanımlara kadar birbirinden farklı dopdolu içeriklere erişebileceği Casper’ın gücüyle desteklenen Excalibur Clan artık yayında. Efsanelere yakışan gücü ardına alan oyuncuların oyun tecrübesini bir kültür olarak yaşayacakları bu oyuncu topluluğu, oyun dünyasına ve oyunculara yeni heyecanlar katmaya hazırlanıyor.

Oyun dünyasına yalnızca oyuncuların muhakkak ekipmanlarla vakit geçirdiği bir sanal dünya gözüyle bakmak yanlış olur. Kendilerine ilişkin bir lisan, cümbüş, paylaşım ve üst kültürün yaygınlaştığı bu dünyada, oyuncuların destekleneceği bir platforma çoktandır muhtaçlık duyuluyordu. Kişiselliğin ötesine geçilerek oyuncu topluluğunun oluştuğu günümüz oyun dünyasına, “Oyunda güç budur!” iletisiyle her alanda dayanak olmaya çalışan Casper, Excalibur Clan ile oyuncuları yeni buluşma noktalarına davet ediyor. Oyun severlerin oyuna dair içerikler oluşturabileceği ve onlara çarçabuk ulaşabileceği Clan’da, oyuncular Casper Excalibur tarafından desteklenen bol ödüllü turnuvalara da rahatlıkla katılabilecek.

Excalibur Clan, misyon olarak oyuncuları bir ortaya getirmeyi hedeflerken, onlara sürprizler hazırlamayı, oyun tutkunlarını oyun ve e-spora dair tüm gelişmelerden haberdar etmeyi de amaçlıyor. Oyuncuların bir topluluk içerisinde birbirleri ile bağlantı halinde olmalarına ve yeni kadrolar oluşturmalarına yardımcı olan Clan, oyuncuları Discord sunucularında bir ortaya getiriyor. Dust II tozu yutmuş, Jungle’da mavi çalarken yakalanmış, en güçlü vazifelerde drone kullanırken arkalanmış tüm oyuncular artık Clan sayesinde rahata kavuşuyor. Zira gerilerini koruyacak o fedakâr ekip arkadaşı Excalibur Clan’da onları bekliyor.

Oyun dünyasını Türkçe içeriklerle ve en şimdiki haberlerle besleyen Excalibur Clan’a çabucak üye olmak isteyen oyuncuların Clan’a girmek için red ward ya da defuse kit mecburiliği da yok.

Excalibur Clan ile ilgili daha fazla bilgi için: https://www.casper.com.tr/excaliburclan/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir