Pandemiyi bitirmek için tahlil: “Bill Gates’i tutuklayın”

Bill Gates devir periyot koronavirüs pandemisi ile ilgili görüşlerini duyuruyor. Tekrar kimi telaffuzlarda bulunan Microsoft CEO’su toplumsal medyada gündeme oturdu. Bill Gates’in 2022 kehanetleri şu biçimde:
•Dijitalleşme artık kalıcı olacak.
•Dijital avatarlarlar 3 boyutlu bir alanda çalılacak.
•Teletıp daha da gelişecek.
•2022’nin sonunda biteceğini iddia ettiğim pandemi maalesef 2023 yılında da bizle olabilir.

Pandemiyi bitirmek için tahlil: “Bill Gates’i tutuklayın”

Bİll Gates‘in yorumlarına cevaben farklı farklı yansılar geldi. Kanal D’de ekranlara çıkan “Neler Oluyor Hayatta” isimli programın sunucusu Hakan Ural da farklı bir açıklamada bulundu. Hakan Ural, pandemiyi bitirecek bir tahlil önerisi getirdi.

Ural, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Koronavirüse tahlil teklifim: Bill Gates’i acil neredeyse bulup tutuklayın. Kapatın. Sağlam bir pazarlık yapıp askeri müşterekte ne istiyorsa anlaşın bitsin bu sıkıntı usandık, bıktık” sözlerini kullandı.

Hakan Ural da geçtiğimiz periyotta Covid-19 olumlu çıkmıştı. Hastanede gördüğü tedavinin akabinde sıhhatine kavuşan Ural sıhhat çalışanlarıyla ilgili yaptığı yorumlarda da reaksiyon çekmişti.

Bill Gates yorumunun akabinde Hakan Ural toplumsal medyada tanınan oldu. Birtakım kullanıcılar “eğer Bill Gates “Hakan Ural’ı tutuklayın” deseydi tüm dünya bunu öğrenirdi lakin Hakan Ural’ı tanıyan yok” yorumlarını yaptı. Bill Gates’in pandemi ile alakası olduğunu düşünen kullanıcıların sayısı ise arttı. Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir