POCO sahipleri için müjdeli haber! Xiaomi biliyor bu işi!

Çin’in önde gelen isimlerinden olan Xiaomi, güncelleme konusunda özellikle son yıllarda büyük bir sıçrama yaşadı. Alt markaları olan Redmi ve POCO için de güncelleme istikrarını devam ettiren firma, bugün POCO X3 için Android 11 güncellemesini indirime sundu.

POCO X3 için Android 11 güncellemesi çıktı

Türkiye’de 3.000 TL bandında satılan POCO X3, yeni güncelleme ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. OTA üzerinden sunulan V12.0.6.0.RJGEUXM yapı numaralı güncelleme yaklaşık olarak 2.3 GB büyüklüğünde olması ile dikkat çekiyor.

MIUI 12.0.6 arayüzü ile gelen bu güncelleme, Şubat ayı Android güvenlik güncellemesini de barındırıyor. Her Android güncellemesinden olduğu gibi bu güncelleme de kademe kademe sunuluyor. Türkiye’ye önümüzdeki günlerde geleceğini düşündüğümüz Android 11 güncellemesini Ayarlar>Sistem Yazılımı Güncelleme bölümünden denetleyip yükleyebilirsiniz.

Şimdilik bu güncelleme ile sisteme hangi yeniliklerin eklendiği bilinmiyor. Android 11 ile gelen tüm API’ları sisteme ekleyen POCO, muhtemelen optimizasyon ve hız konusunda da iyileştirmeler yapmıştı.

MIUI 12.5 arayüz güncellemesini çıktığında alacak olan telefonlar arasında yer alan POCO X3, fiyatına göre aldığı güncelleme desteği ile rakipsiz diyebiliriz. Bakalım Eylül ayında çıkacak olan Android 12 güncellemesi bu telefona gelecek mi?

POCO’nun telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer kullanıyorsanız memnun musunuz? Gelin yorumlarda tartışalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir