Raylara düşen uçağa tren çarptı! İşte o manzaralar

California, Los Angeles’taki polis, Pazar günü harikulâde bir olaya şahitlik etti. Raylara düşen uçağa bir tren çarpmasından saniyeler evvel pilotu uçaktan çıkarmayı başardı.

Reuters tarafından sızdırılan dramatik görüntü, Pacoima semtinde kalkıştan kısa bir müddet sonra düşen uçaktan bir adımın kurtarıldığını gösteriyor. Memurlar ve pilot, geçen tren uçağı yok ettiğinde raylardan yalnızca birkaç metre uzakta olmayı başarabiliyorlar.

Raylara düşen uçağa tren çarptı! İşte o imajlar

Görüntüyü çeken 21 yaşındaki müzik bestekarı Luis Jimenez, “Uçak başarısız bir kalkış yaptı ve tanınan bir kavşakta tren raylarına indi” dedi. “Darbeden yalnızca birkaç saniye evvel polis memurları pilotu kurtardı ve bir kesim enkaz neredeyse bana çarpıyordu.” Mahallî basına nazaran pilot kesik ve morluklar için tedavi edildi ve durumu stabil. Mahallî basında çıkan haberlere nazaran trende hiç kimse yaralanmadı. Los Angeles Polis Departmanı tarafından Twitter’da yayınlanan görüntü imajları, kan kaybeden pilotu uçaktan çeken memurların imajlarını gösterdi.

Departman memurlarını alkışladı ve bir tweet’te “demiryolu raylarına acil iniş yapan bir pilotun hayatını kurtararak kahramanlık ve süratli aksiyon sergilediklerini” söyledi. Uçağın düşmüş olması bile kaygıların artmasına sebep olurken trenin çarpması daha büyük kaygılara sebep oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir