Samsung, Galaxy S21 FE’nin Kılıflarını Paylaştı

Uzun vakittir haber başlıklarında yer almaya devam eden Samsung’un yeni bütçe dostu amiral gemisi telefonu Galaxy S21 FE hakkında yeni bir gelişme daha yaşandı. Samsung kullanıcılarının uzun müddettir beklediği aygıtla ilgili şu ana kadar birçok sızıntı yapılmıştı. Bir internet sitesinin Galaxy S21 FE’nin görsellerini paylaşmasının çabucak akabinde tanıtım tarihi hakkında da yeni bilgiler elde edilmişti.

Fakat ne yazık ki Samsung’un ‘fiyat performans’ telefonu olarak tanıtması beklenen Galaxy S21 FE, Türkiye’deki kullanıcılar için hiç de ucuz olmayacak. Buna ek olarak, sızdırılan fiyatıyla hayal kıran telefon hakkında Samsung’dan rastgele bir resmi açıklama gelmiş değil. Şu ana kadarki sızıntılarla ilgili de bir yorum yapılmadı. Öte yandan, bir İngiliz teknoloji sitesi olan Box, telefonun yeni kılıflarını resmen yayınladı.

Evvelki sızıntıları doğrular nitelikte:

Telefonun kılıfları da şu ana kadar aygıtın manzarasıyla ilgili yapılan sızıntıları doğrular nitelikte. Üç farklı model olarak paylaşılan Galaxy S21 FE kılıfları; düz silikon, yatay duruş sağlayan standlı kılıf ve kapaklı kılıf formunda internet sitesinde yer alıyor. Şimdilik her ne kadar bu üç kılıf Box’ın internet sitesinde yer alsa da aygıtın resmi tanıtımının akabinde farklı kılıfların da satışa sunulması bekleniyor.

Bu son gelişmeyle birlikte aygıtın genel özellikleri hakkında ortaya çıkan bilgilerin de gerçek olduğunu söyleyebiliriz. 6 GB’ye kadar RAM sunması beklenen telefonun 256 GB depolama alanı olacak. 15 watt süratli şarj dayanağı sunan 4.500 mAh bataryasının yanı sıra 6,4 inç büyüklüğünde 120 Hz’lik AMOLED ekrana sahip olacak. Şirketin, Ocak ayının başlarında Galaxy S21 FE’yi satışa sunması bekleniyor.

Galaxy S21 FE’nin kılıfları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.