Samsung SmartThings Windows Uygulaması Yayınlandı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yayınlamış olduğu SmartThings isimli taşınabilir uygulama ile kullanıcılara akıllı konut aletlerini ve SmartThings uyumlu aygıtlarını tek bir uygulama üzerinden süratli ve kolay bir halde denetim etme imkanı sunuyor. Şu ana kadar sırf Android ve iOS aygıtlarda hizmet veren SmartThings, artık Windows’ta da kullanılabiliyor.

Microsoft ile Samsung ortasındaki her gün biraz daha genişleyen iştirakin son eseri olarak karşımıza çıkan Windows için SmartThings, Microsoft Store üzerinden indirilip kullanılabiliyor. Lakin şu an için Windows uygulamasının taşınabilir uygulamalar kadar fazla fonksiyonelliğe sahip olduğunu söylemek çok da mümkün değil.

Samsung, Windows için SmartThings uygulamasının gelecekte ne derece geliştirileceği hakkında bir açıklamada bulunmadı. Lakin kendi denemelerimizde Windows için SmartThings uygulamasının Samsung TV’ye başarılı bir formda bağlandığını lakin TV denetimleri sunmadığını söyleyebiliriz.

Şayet siz de Samsung SmartThings uygulamasının yeteneklerini keşfetmek isterseniz buraya tıklayarak Play Store üzerinden Android, buraya tıklayarak Apple Store üzerinden iOS ve buraya tıklayarak da Microsoft Store üzerinden yeni Windows uygulamasını indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir