Sony Lider yardımcısı pedofili manzaraları yayınlanınca kovuldu!

Sony Interactive Entertainment’ta 2013’ten beri mühendislikte ve PlayStation Store’da çalışan kıdemli lider yardımcısı George Cacioppo, hafta sonu bir “sübyancı” olmakla suçlandı. Savlar bir görüntüyle da desteklenince Cacioppo işten çıkarıldı.

Pedofili ile uğraştığı tez edilen erkekleri yakalayıp reklamını yapmaya çalışan kanunsuz bir küme olan People v. Preds, 15 yaşındaki bir çocuğun kimliğine büründüklerini ve Cacioppo ile çevrimiçi temas kurduklarını argüman etti. Akabinde o anların görüntüsü da yayınlandı. Olay kısa müddette yayıldı ve kıdemli çalışan işinden oldu.

Sony Lider yardımcısı pedofili imajları yayınlanınca kovuldu!

People v. Preds, Grindr isimli flört sitesinde Cacioppo olduğunu sav ettikleri adamla”Jeff” takma ismini kullanarak konuşan küme eski çalışanı ifşa etti. Konuşmaların sonucunda Cacioppo 15 yaşındaki çocuğu konutuna davet ediyor. Mevzuyla ilgili yayınlanan görüntüde Jeff takma ismiyle eski Sony çalışanının konutuna gidildiği imajlar yer alıyor.

Görüntü kendi başına hiçbir cürüm işlenmediğini gösteriyor. Ayrıyeten Cacioppo’nun kabahati işleyen şahısla birebir olup olmadığı istikametinde ispat da yoktu. Fakat People v. Preds ismiyle bilinen takım öteki manzaralar de sunarak Cacioppo’nun tıpkı gömleği giydiğini gösterdiler. 15 yaşındaki çocukla konuşurken yolladığı bir selfiede de birebir gömleği giydiğini ortaya koydular. Sonuçta eski lider yardımcısı işinden oldu.

Siz bu hususta ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi bildirmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir