Süratli ve Öfkeli 9’da otomobiller bu türlü parçalanıyor! Nefes kesen video!

Süratli ve Öfkeli, 20 yıldır devam eden ve tüm dünyada 5 milyar dolardan fazla yarar elde eden efsanenin dokuzuncu sineması ile çok yakında karşımıza çıkacak. Aksiyonun bol olacağı Süratli ve Öfkeli 9 için bugün nefes kesen görüntü yayınlandı. Sinemada otomobillerin nasıl parçalandığını gösteren bu görüntü, Hollywood’un neler yaptığını da bizlere gösteriyor.

Süratli ve Öfkeli 9 konusu

Vin Diesel’in canlandırdığı Dom Toretto karakteri, oğlu küçük Brian ve Letty ile gözlerden uzakta, sessiz bir hayat sürmektedir. Fakat huzurlu etraflarının çabucak ötesinde tehlikenin daima pusuda olduğunu bilmektedirler. Bu defa tehlike, Dom’u en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacaktır. Takımı, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans şoförünün, birebir vakitte Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi olan Jakob’un liderliğindeki dünyayı yıkıcı bir planı durdurmak için bir ortaya gelir.

Süratli ve Öfkeli 9’da serinin gişe rekortmenine dönüştüğü üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı kısımlarının direktörlüğünü yapmış olan Justin Lin tekrar direktörlük vazifesini üstleniyor.

Aksiyon, Londra’dan Tokyo’ya, Orta Amerika’dan Edinburg’a ve Azerbaycan’daki bâtın sığınaktan Tiflis’in kalabalık sokaklarına kadar son süratle tüm dünyada dolaşıyor. Yol boyunca eski arkadaşlar tekrar ortaya çıkacak, eski düşmanlar geri gelecek, tarih yine yazılacak ve ailenin gerçek manası daha evvel hiç olmadığı formda sınanacak.

Otomobiller bu türlü parçalanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir