Tanınan analist Kaleo: Bu 5 Altcoin patlamaya hazır!

Yazımıza başlamadan evvel bu içeriğimizin yatırım tavsiyesi olmadığını sizlere belirtmek isteriz. Bu yazımızda Coingecko datalarına nazaran bu hafta en çok aranan altcoinleri ve tanınan analist Kaleo tarafından patlamaya hazır olduğu tez edilen 5 altcoinin hangileri olduğunu inceleyeceğiz.

Tanınan analist Kaleo: Bu 5 Altcoin patlamaya hazır!

Kripto paraların fiyatını, piyasa kıymetini, ticaret hacmini, popülaritesini ve daha farklı birçok özelliğini denetim etmemizi sağlayan platformlardan biri olan Coingecko bilgilerine nazaran kripto piyasası yatırımcılarının hafta uzunluğu en çok arama yaptığı birinci 10 altcoin aşağıdaki üzere;

1- WINk (WIN)
2- BitTorrent (BTT)
3- AIOZ Network (AIOZ)
4- Binance Coin (BNB)
5- Polkamon (PMON)
6- Tokocrypto (TKO)
7- PAID Network (PAID)
8- Ripple (XRP)
9- Enjin Coin (ENJ)
10- 1inch (1INCH)

Başka yandan Tanınan analist Kaleo‘nun, patlamaya hazır olduğunu Sav ettiği 5 altcoin ise sırası ile şu formda;

1- Litecoin (LTC) Mevcut fiyatından %887 artarak 2.300 dolara kadar yükselebileceği belirtildi.

2- TRON (TRX) Evvelki direncinin yine test edildiği ve yakın vakit içinde %75’lik bir artışla 0.12 dolardan 0.21 dolara çıkabileceği belirtiliyor.

3- Tezos (XTZ) Yaklaşık %500 artış beklenen XTZ’nin 5 dolardan 25 doların üzerine çıkacağı belirtildi.

4- Binance Coin (BNB) Paritenin şu anki 0.0069 bedelinden 0.01’e kadar yükselerek yaklaşık %45’lik bir çıkar elde edeceği belirtildi.

5- Ethereum (ETH) Bir müddettir büyük bir kırılımın beklendiği para ünitesinde, üst istikametli patlamak üzere olduğu belirtildi. (Ancak esasen yakın vakit evvel önemli manada kıymet artışı gerçekleşen bu para ünitesinde, bu öngörünün ne derece sağlıklı olduğunu sorgulamak gerekir)

Siz bu değerlendirmeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Belirtilen kripto para üniteleri sizce de bu kadar paha kazanabilir mi? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir