Türk Telekom, Ramazan’a Özel 10 GB İnternet İkram Ediyor

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya nazaran Ramazan ayında Türk Telekom taşınabilir aboneleri; diledikleri takdirde dakika, diledikleri takdirde de GB internet armağanlarından birini seçebilecekler. Şirket, yeni ve eski aboneler için farklı armağan seçenekleri sunmuş durumda.

Türk Telekom’a numarasını taşıyan yahut yeni sınır alan kişisel faturalı sınır müşterileri, 31 Mayıs’a kadar gece 01.00-06.00 ortasında geçerli 10 GB internet, her istikamete 500 dakika ve Türk Telekomlularla sınırsız konuşma ikramlarından rastgele birini seçebiliyorlar. Kampanyaya katılmak için RAMAZAN 2021 yazıp 5555’e SMS göndermek kâfi oluyor.

Halihazırda Türk Telekom abonesi olan kullanıcıların armağanları ise Sil Süpür isimli platforma gömülmüş durumda. Ramazan ayı boyunca her hafta Türk Telekom’un taşınabilir uygulaması Online İşlemler’e girip Sil Süpür oynayan ferdi faturalı-faturasız tüm müşteriler, ikram dakikalar ya da en az 10 GB internet ikramı kazanabiliyorlar.

Türk Telekom, ek internet paketi fiyatlarını da Ramazan ayına özel olarak güncellemiş durumda. Buna nazaran Türk Telekom aboneleri Ramazan ayında gece 00.00-06.00 saatleri ortasında geçerli, aylık ek 30 GB’lık sahur paketini Online süreçler uygulamasından yahut Sahur 30GB yazıp 5555’e SMS atarak 9,18 TL’ye satın alabilecekler. Ferdi faturasız sınır müşterileri ise haftalık 20 GB paketini 20TL’ye Online Süreçler uygulamasından alabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir