Valorant, Breeze Haritasının Tanıtım Görüntüsünü Yayınlandı

Karayip adalarında geçecek yeni bir uğraşa hazır mısınız? Dünyanın en tanınan FPS oyunları ortasına giren Valorant’ta büyük macera sürat kesmeden devam ediyor. Riot Games’in her geçen gün daha fazla geliştirdiği ve çeşitlilik yarattığı oyunda yeni harita oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Valorant casusu Skye’ın ülkesine giriş yapacağımız haritada çok fazla gizlenecek alan ve açık arazi olduğunu görüyoruz. AWP konusunda epeyce eğlenceli vakit geçireceğimiz Breeze’de yetenekler de epey kıymetli hale gelmiş durumda. Aslına bakarsanız uzun vakittir Valorant’a nitekim rekabeti zıplatacak bir sniper haritası katiyetle gerekliydi. Breeze, oyuncuların bu muhtaçlığını büyük ölçüde karşılayacak üzere görünüyor.

Daha süratli ve çevik olmalısınız

Breeze haritasıyla birlikte oyuncuların artık daha süratli olmaları gerekiyor. Görüntü yayınlandıktan sonra birçok oyuncunun da dediği üzere “pusucular bayram edecekler”. Neresinden bakarsanız bakın aslında yanlışsız bir bakış açısı keza Valorant’ta kaçırdığınız her atış sizi oyundan bezdirecek yeni bir ekranı açabilir. Valorant’ın bu derece süratli mekanikleri olmasından ötürü birçok vakit oyuna adaptasyon sorunu çekiyor olabilirsiniz lakin Breeze bu probleminizi kökünden çözecek.

Yeni haritaya birkaç tenkit de harita dizaynından ötürü gelmiş. Breeze’i CS’nin ünlü Cobblestone haritasına benzetenler olmuş. Valorant’ın en büyük talihsizliği artık ne yaparlarsa yapsınlar “Ya bu CS:GO’da vardı” diyenler daima olacak. Son olarak Valorant’ta sniper rifle kullanmayı seviyorsanız Breeze’in sizin için epey eğlenceli olacağını söyleyebiliriz.

Sizler bu haritayı nasıl buldunuz? Yorumlarda lütfen bizimle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir