VeBitcoin CEO’sunun Parayı ‘Ezdiği’ İmajlar Ortaya Çıktı

Thodex’in “bakım yapılacağını” söyleyerek web sitesini kapatması ve CEO Faruk Fatih Özer’in yurt dışına kaçmasıyla başlayan “yerli kripto para borsası” skandalıfuryasına dahil olan platformlardan Vebitcoin, kısa müddet evvel faaliyetlerini durdurduğunu açıklamıştı. Hususla ilgili gelişmeler devam ederken artık; VeBitcoin CEO’su İlker B.‘nin yeni imajları ortaya çıktı.

Emniyetteki tabirinde aylık 1,5 milyon TL gelirinin olduğunu söyleyerek bir anda dikkatleri üzerine çeken “Baron” lakaplı İlker B.’nin bu geliri nasıl harcadığını gösteren manzaralarda İlker B., dansöz oynatıp para takarken görülüyor.

“Bir anda herkes saldırınca bizde faaliyetlerimizi durdurduk açıklaması yaptık”

“Thodex olayının akabinde bizden kripto para alanlar paralarını istemeye başladı. Bir anda herkes saldırınca bizde faaliyetlerimizi durdurduk açıklaması yaptık” diyen İlker B.’nin kelam konusu imajlarının ortaya çıkması, VeBitcoin’e yatırımda bulunup parasını alamayanların daha da reaksiyonunu çekti.

VeBitcoin ile ilgili bir öteki dikkat çeken ayrıntı ise Google aramaları oldu. Google Trendler datalarına bakıldığında Muğla merkezli bir şirket olan VeBitcoin’in en çok aratıldığı vilayetler sıralamasında Muğla, birinci 5’te dahi yer almıyor. VeBitcoin’i Google’da en çok aratan vilayetler ise Siirt, Mersin, Edirne, Iğdır, Van, Kars, Ordu, Muğla ve Muş oldu.

Vebitcoin CEO’sunun dansöz oynatırken çekilen manzaraları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir