Xiaomi Mi Band 6 Türkiye Fiyatı Muhakkak Oldu

Akıllı bileklik pazarının en tanınan modellerinden olan Xiaomi Mi Band’in piyasaya sürülen en yeni modeli olan Mi Band 6, Türkiye’de satışa sunuldu. Güzelleştirilen tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çekmeyi başaran Mi Band 6, Türkiye fiyatı ile ise Xiaomi hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak üzere görünüyor.

Geçtiğimiz ay resmi olarak duyurulan Xiaomi Mi Band 6, incelen ekran çerçeveleri ile birlikte 1,56 inçlik geniş bir ekrana kavuşmuş oldu. 1,1 inç ekranlı Mi Band 5’e kıyasla ekran boyutunu bariz bir biçimde büyüten Mi Band 6, buna rağmen gövde boyutunu ve yükünü müdafaayı başararak kompakt ve hafif bir tasarım ile yaklaşık yüzde 45 daha büyük bir ekran sunmuş oluyor.

Xiaomi Mi Band 6, birebir gövdede daha büyük bir ekran sunuyor

Mi Band serisinin SpO2 sensörüne sahip birinci modeli olan Mi Band 6, Mi Band 5’te bulunan 15 idman moduna 15 yeni antrenman daha ekliyor. Ayrıyeten Xiaomi’nin açıklamalarına nazaran Mi Band 6, daha efektif bilgi takibi için 6 farklı fitness aktivitesini otomatik olarak algılayıp dataları kaydediyor.

Mi Band 6, sunmuş olduğu özellikler ile piyasadaki en iddalı ve gelişmiş akıllı bilekliklerden biri olsa da Türkiye fiyatı ile tüketicileri pek de şad etmeyecek. Farklı çevrimiçi alışveriş sitelerinde farklı fiyatlara sahip olan Xiaomi Mi Band 6, Türkiye ile 425 TL ile 449 TL ortasında değişen bir fiyata sahip. Mi Band 5’in pek çok sitede 249 TL’ye bulunabildiğini düşünürsek Mi Band 6’nın ne kadar ilgi göreceğini iddia etmek biraz güç. Tekrar de Mi Band 6’ya bir baht vermek isterseniz aşağıdaki temasları kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 6’nın Gittigidiyor eser sayfası için buraya, Trendyol eser sayfası için buraya, N11 eser sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir